قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / آخرین اخبار / تشکل «فرزندان فرهیخته شاهد و ایثارگر گیلان» رتبه برتر را کسب کرد

تشکل «فرزندان فرهیخته شاهد و ایثارگر گیلان» رتبه برتر را کسب کرد

نخستین جشنواره تشکل‌های مردم نهاد دفاع مقدس برگزار و تشکل فرزندان فرهیخته شاهد و ایثارگر استان گیلان در این جشنواره موفق به کسب رتبه برتر استانی شد.

در همین راستا سرتیپ «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در لوح سپاس از اعضای این تشکل به واسطه تلاش‌های بی وقفه و مجاهدانه تقدیر و تشکر کرده است.

در متن لوح سپاس آمده است:

رئیس محترم تشکل مردم نهاد دفاع مقدس فرزندان فرهیخته شاهد و ایثارگران استان گیلان

با احترام در چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس و طلیعه فجر انقلاب اسلامی و با تدابیر و سیاست‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و بر اساس ارزیابی‌های انجام گرفته و در فرآیند انتخاب تشکل‌های برتر استانی در حوزه دفاع مقدس و عملکرد سال ۹۹ موفق به کسب عنوان رتبه برتر استانی تشکل‌های مردم نهاد دفاع مقدس در اولین جشنواره ملی تجلیل از برگزیدگان تشکل‌های مردم نهاد دفاع مقدس گردیده‌اید بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس خود از فعالیت‌های بی‌وقفه و مجاهدانه شما را اعلام می‌داریم.

لازم به ذکر است؛ تشکل فرزندان فرهیخته شاهد و ایثارگر استان گیلان در تاریخ ۲۱ تیر سال ۹۱ به شماره ثبت ۷۴۱ و با مجوز وزارت کشور تشکیل و آغاز به فعالیت کرد.

گفتنی است؛ این تشکل با هدف رسیدگی به وضعیت خانواده‌های شهدا و ایثارگران، سرکشی به این خانواده‌ها و همچنین انجام برنامه‌های فرهنگی در جهت حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، بالا بردن سطح همدلی و اتحاد مابین فرزندان شاهد و ایثارگر و ایجاد روحیه مطالبه گری برای رسیدن جامعه‌ای به اهداف متعالی انقلاب و خواسته‌های مردم تشکیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *