قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / آخرین اخبار / اعلام شرایط و زمان ثبت نام انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی

اعلام شرایط و زمان ثبت نام انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی

شرایط و زمان ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید اعلام شد.

محمد تاج فرد، مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت اظهار کرد: بر اساس آیین نامه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، حداکثر ۵% سهمیه پذیرش مقاطع تحصیلی دانشگاه‌های علوم پزشکی (به جز مقطع دکترای تخصصی) برای نقل و انتقال دانشجویان در شروع هر سال تحصیلی اختصاص می‌یابد.

تاج فرد افزود: تسهیلات موضوع این آیین نامه صرفاً برای همسر و فرزندان شاهد، جانبازان بالای ۵۰%، همسر و فرزندان آنان، آزادگان، همسر و فرزند آنان و جانبازان ۲۵% الی ۴۹% خواهد بود.
او با بیان اینکه ثبت نام انتقال برای «دانشجویان ورودی سال‌های قبل»، در شهریور ماه صورت گرفته تأکید کرد: برای آن دسته از عزیزانی که موفق به ثبت نام نشده اند، مهلت ثبت نام فقط به مدت ۲ روز در روز‌های شنبه و یکشنبه ۱۷ و ۱۸ آبان ماه تمدید می‌شود.
تاج فرد تصریح کرد: این مهلت ثبت نام، برای آخرین بار بوده و به هیچ وجه قابل تمدید نیست.

مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت در خصوص زمان ثبت نام نقل و انتقال «دانشجویان ورودی جدید» گفت: با توجه به اعلام نتایج کنکور سراسری به تازگی، زمان ثبت نام برای نقل و انتقال دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر علوم پزشکی از روز دوشنبه ۲۶ آبان الی روز شنبه اول آذرماه تعیین شده است.

تاج فرد افزود: دانشجویان واجد شرایط انتقال، لازم است صرفاً در زمان‌های تعیین شده و از طریق سامانه نقل و انتقال به آدرس: vsa.behdasht.gov.ir
اقدام و از مراجعه حضوری به دانشگاه‌ها و ستاد مرکزی وزارتخانه خودداری کنند.
او در خصوص اعلام نتیجه نقل و انتقال متقاضیان افزود: درخواست متقاضیان در کمیسیون نقل و انتقالات بررسی و نتیجه آن در اولین فرصت از طریق پیامک به دانشجو اطلاع رسانی میشود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *