خانه / آخرین اخبار / فیلم “ویلائی ها” بهترین فیلم خانواده شهدا و ایثارگران

فیلم “ویلائی ها” بهترین فیلم خانواده شهدا و ایثارگران

در پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، جایزه بهترین فیلم از نگاه خانواده شهدا درنظر گرفته شده است که داوران منتخب کانون همبستگی فرزندان شاهد داوری آن را برعهده دارند.

کهف شاهد: داوران جشنواره پس از دیدن فیلم های جشنواره، فیلم سینمائی ویلائی ها را که به روایت مجاهدت های خانواده شهدا در پشت جبهه مقاومت می پردازد، به عنوان بهترین اثر از میان فیلم های مانند به وقت شام، ماجرای نیمروز، تنگه ابوقریب، سرو زیرآب و ساحل امن، انتخاب نمودند و جایزه را به سرکار خانم منیر قیدی، اهداء نمودند.

منیر قیدی تندیس و جایزه خود را در اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم مقاومت که در برج میلاد برگزار گردید، از داوران جشنواره دریافت نمود.

خلاصه بیانیه داوران به شرح ذیل است:

با نهایت احترام به روایت های مختلف هنرمندان مومن و انقلابی از لحظه های درخشانی که مایه ارزش و اعتبار سینمای ایران شده است، به جهت پرداخت صحیح به ایستادگی و ایثار همسران و مادران شهدا و رزمندگان و نمایش حضور با صلابت و تعیین کننده آنها در پشت جبهه مقاومت و معرفی شایسته الگوهای اصیل از سبک زندگی اسلامی و انقلابی، گروه داوری بهترین فیلم از منظر خانواده شهدا، جایزه خود را به فیلم “ویلایی ها” ساخته سرکارخانم منیر قیدی اهداء می نماید.
مریم عظیمی، مرضیه دهقانی، طاهره رحیمی، مهدی شیردل، سیدمحسن اندرزگو، مهدی محمودی، سیدحسن انتظاری

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *